Літературно-музичний вечір «Поезія моєї душі»

7 квітня в актовій залі нашої школи бібліотекарем Сімашко Л.В. був проведений літературно-музичний вечір «Поезія моєї душі». Захід був присвячений Всесвітньому дню поезії, який весь світ відзначає 21 березня. Метою заходу було познайомити учнів школи-гімназії з поетами рідного міста та відкрити юні поетичні таланти серед гімназистів.

На свято були запрошені гості - члени Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля», з керівником студії Вірою Василівною Кухарук. Присутні мали змогу почути вірші у виконанні їх авторів Леоніда Жмурка, Сергія Доскача,  Дмитра Воронюка, а від молодої поетеси Ольги Лукащук отримали в подарунок пісню. Також членами Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля» є троє вчителів нашої школи: Герасименко Олена Михайлівна, вчитель біології та хімії, заступник директора школи з навчально-методичної роботи, Карнаух Марія Веніамінівна, вчитель історії, Кравчук Олена Володимирівна, соціальний педагог, вчитель етики, які також подарували присутнім свої віршовані твори.

Серед учнів нашої школи свої поетичні таланти змогли проявити учениця 9а класу Богомолюк Діана, учениці 8а класу Кацура Віка, Томашук Каріна, Тимошишина Катя. Ведучими свята були Пластовець Анастасія та Кохан Євген.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 689 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2