Майстер-клас Оксани Бражук

Сьогодні такий вид рукоділля, як валяння з вовни, набуває неабиякої популярності. До того ж приносить ще й користь - розвиває старанність, акуратність і фантазію, прищеплює любов до робітничих професій. Валяти своїми руками можна найрізноманітніші вироби. Саме це сьогодні і робили учні нашої гімназії під керівництвом Оксани Бражук, мами учениці 10 класу. Спочатку всі присутні познайомилися з історією, видами та технікою валяння, а також дізналися цікаві факти про це ремесло. Далі – взялися до роботи. Хлопці та дівчата навчилися надавати різноманітну форму грудочці різнобарвної вовни, використовуючи техніку мокрого валяння. Діти терли, кидали, віджимали матеріал. Приємно було відзначити, що і хлопці , і дівчата працювали на рівних. І ось уже в руках юних майстрів з’явився результат - дивовижні вовняні квіти, які вони отримали в подарунок. А ще цікаве завдання – поділитися новими знаннями з батьками і продовжити роботу разом.

#ДівчатаSTEM
#stem_майстерня

Світлини в Альбомі

Переглядів: 135 | Додав: Play_Boy | Теги: Оксана Бражук, валяння, вовна, stem_майстерня, ДівчатаSTEM | Рейтинг: 5.0/2