Ми - маленькі козачата

Результат пошуку зображень за запитом "Ми - маленькі козачата"14 жовтня в Україні є особливим днем. В цей день відзначають одразу три свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. У свято Покрови відзначають День українського козацтва та ще одне, не менш важливе - День захисника України.

У школі -гімназії учні згадали про усі ці свята. У 3-А класі пройшов турнір "Ми - маленькі козачата". Діти дізналися історію виникнення свят. Розповіли, якими хотіли б бути у майбутньому, які якості справжніх козаків хочуть перейняти. Найцікавішими виявились змагання між хлопцями. Тут вони показали і свої знання, і кмітливість, і силу. Справжнім козаком 3-А класу став Євчун Денис.

Сподіваємось, що наші діти стануть мужніми, цілеспрямованими, толерантними і мудрими людьми.

Переглядів: 803 | Додав: Play_Boy | Теги: День Українського козацтва, день захисника України, день Покрови Пресвятої Богородиці, Ми - маленькі козачата, турнір | Рейтинг: 5.0/2