Миколайчик

Пізнавальний, екологічний захід провели учениці 7-А класу школи-гімназії (Кутя Катерина, Сташук Ольга, Каялайнєн Мар'яна, Бродецька Ірина – вихованці гуртка "Флористика та фітодизайн інтер'єру" Шепетівського міського ЦЕНТУМ на базі школи) під керівництвом вчителя трудового навчання Семенишиної Г.В.

Учениці виготовили екологічно чисту гру - піраміду. Вона складалась з м'яких подушок різного розміру, що кріпились одна до одної із допомогою липучок. Варто зазначити, що наповнені деталі піраміди були із домішками фітотрав, а саме, м'яти, липового цвіту. Це своєрідні фітомішечки якими можна бавитись, оздоровлюватись і звісно розвивати під час гри такі якості, як логіку, уяву, спритність, уважність.

Школярки відвідали середню групу дитячого садочку "Дюймовочка", де провели виховний захід та ряд ігор із пірамідою:

- Рахуємо, додаємо, віднімаємо деталі піраміди;

- Характеризуємо розміри, колір деталей гри;

- Складаємо піраміду на швидкість;

- Розвиваємо почуття дотику (легке, м'яке).

Завершенням даного заходу "Миколайчик" слугував подарунок гри - піраміди вихованцям дитячого садочку. А подякою ученицям за власний проект, екологічний захід із поєднанням виховних, навчальних підгрунтів стали, слугували щирі посмішки, сміх дітей.

Метою заходу було відновлення народної декоративної іграшки за рахунок виготовлення екологічно чистої гри, поєднання мистецьких і виховних питань з екологічними.

Переглядів: 588 | Додав: Play_Boy | Теги: фітотрави, флористика, св.Миколай, фітодизайн інтер'єру, Миколайчик, дюймовочка, фітомішечки, садочок, ЦЕНТУМ | Рейтинг: 5.0/3