Міс Осінь

Мария Иванова       В рамках передвиборчої агітації відбувся конкурс "Міс Осінь" між ученицями 5-6 класів школи (Ємельянова Карина, Поліщук Катерина, Радченкова Юлія,
Костюк Яна). Ініціатором проведення даного заходу стала кандидат у президенти Коцюбко Юлія.
       Усі дівчатка чудово проявили себе у нелегких випробуваннях ("Представлення до королівського двору Осені", "Осіння поезія", "Казкова вікторина", "Осіння ерудиція", "Мій коник"), а оцінювало їх вельмишановне журі у складі Андрійчук Н.А., Христіної О.П. та учнів 10-А класу. Перемогу здобула учениця 5-А класу Радченкова Юлія, яка й отримала звання Міс Осінь 2014!

Переглядів: 1143 | Додав: Play_Boy | Теги: Конкурс, вибори, Патріотизм, передвиборча агітація, випробування, Міс осінь, Незалежність, кандидат у президенти, патріотичність | Рейтинг: 5.0/1