Міський семінар вчителів початкових класів

Проектна діяльність в початковій школі це той інструмент, який допомагає вчителю формувати стійкий інтерес до навчання.

21 січня на базі нашої школи відбувся семінар вчителів початкових класів "Педзнахідки" з теми "Застосування проектних технологій у 4 класах на уроках природознавства". У мультимедійному кабінеті була проведена презентація на тему "Метод проектів у початковій школі" (теоретична частина). Наступним етапом роботи семінару була практична частина - урок-практикум з природознавства у 4 класі. Створення міні-проектів з теми "Океани світу" сприяли систематизації отриманих знань, стимулюванню інтересу, активізації пізнавальної діяльності, застосуванню набутих знань у конкретній практичній ситуації. Педагоги (у ролі учнів) яскраво презентували свої проекти у нестандартній формі. Творча атмосфера сприяла плідній співпраці педагогів міста.

Більше світлин семінару в Альбомі

Переглядів: 792 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 3.7/3