Міжнародний день людей з обмеженими можливостями

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

Усунення бар'єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

У нашому закладі відбулися заходи до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Учні знайомилися з реальними історіями людей з інвалідністю, вчилися розуміти їх та підтримувати.

Учнями, батьками та педагогами нашої школи під час благодійної акції "Подарунок дитині з особливими потребами" було зібрано та передано в Шепетівський ІРЦ багато подарунків: розвивальні ігри та канцелярські товари. Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до даної акції - це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай Ваша турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою та впевненістю у завтрашньому дні.

#ШепетівськаТГ_протинасилля

Світлини в Альбомі

Переглядів: 115 | Додав: Play_Boy | Теги: ШепетівськаТГ_протинасилля | Рейтинг: 5.0/1