Міжнародний день мир

А мир такий крихкий, як порцеляна,
Немов кришталь, що б’ється на друзки.
Хоч пісня щастя всім така жадана…
То ж хочеться, щоб мир був на віки.

Що таке мир? Мир - це чисте блакитне небо, це сонечко, що зігріває своїми промінцями все навколо. Мир — це любов і щастя, спокій і захист. І коли є мир, то люди щасливі, бо мають гарне життя, можуть здійснити свої мрії і бажання, можуть творити, співати, любити, літати у мріях і нічого не боятися.

Саме сьогодні, 21 вересня відзначають Міжнародний день миру.

Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році і з того часу святкують щорічно.

В честь цього свята, у школі провели тематичні заходи: протягом дня діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації, акція "Прагнемо миру!", та "Голуб миру", флешмоб "Хай буде мир". У класах були проведені відповідні бесіди та виховні години.

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 155 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1