Міжнародний день птахів

Щорічно 1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО відзначають Міжнародний день птахів. З цієї нагоди для 1-х класів НУШ було організовано зустріч з унікальною 10-річною дівчинкою Кірою Івановою, ученицею 4-А класу школи-гімназії.

Дівчинка має ідеальний слух, надзвичайну пам'ять і дуже любить птахів. Кожну пташку Кіра досконало вивчає й імітує її ж звуками, одним словом Кіра говорить мовою птахів! Дівчинка навіть узяла собі символічний псевдонім, який знають чи не всі учні та педагоги освітнього закладу - Вівілея Воронственна - від слова "ворона" - саме ця пташка на думку Кіри найрозумніша в світі!

Ворони вірні птахи, їхні пари створюються на все життя. Загалом дівчинка знає 2 тис. видів птахів і запросто може розрізнити їх за пір'ям та звуками. Учні 1-х класів переконалися, що захопленням Кіри немає меж! Дякуємо за цікаву і змістовну зустріч!

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 467 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1