Міжнародний день сім'ї

Сім’я - це цілий світ. Та ні, це - Всесвіт, у якому, народившись, живеш і вбираєш у себе все, мов губка, і вчишся любити маму, батька, брата, сестру, бабусю й дідуся. Це особливий, найрідніший і найдорожчий світ, без якого ти нічого не важиш у цьому житті, почуваєшся сиротою. І з яким, навпаки, ти найсильніший і найщасливіший.

Сьогодні, 15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин.

Діти нашої школи взяли участь у майстер-класах "Розфарбуй родину" та "Родинний дім", завдяки яким зробили висновок, що для кожної людини немає нічого важливішого за сім'ю і такі свята допомагають зрозуміти, якими ж все-таки цінностями ми повинні дорожити найбільше.

Тож дозвольте у Міжнародний день сім'ї побажати Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 177 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1