Міжнародний День визволення в’язнів

Міжнародний День визволення в’язнів фашистських концтаборів щороку відзначається 11 квітня за рішенням Організації Об’єднаних Націй.

У школі-гімназії 14-15 квітня було проведено ряд заходів, пов’язаних з цим днем. На уроках історії  учні 7-9 класів розглянули питання про визволення 11 квітня 1945 р. в’язнів фашистських концтаборів Бухенвальд і Дора.

Також були проведені інформаційні хвилинки «Якщо на землі є пекло…», бесіди «Фашистські табори смерті», виховні години «Уроки пам`яті людської», перегляди документальних відеороликів.

В рамках відзначення цієї пам’ятної дати учні відвідали шкільний музей історії школи, де вшанували пам'ять загиблих у фашистських концтаборах в роки Другої світової війни хвилиною мовчання.

Переглядів: 618 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1