Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика

Результат пошуку зображень за запитом "конкурс яцика"Традиційно у нашій школі пройшов Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика. Головна його мета – підвищення інтересу учнів до вивчення української мови, виховання шанобливого ставлення до культури й традицій українського народу, пошук талановитих учнів, підтримка та розвиток творчих здібностей дітей.

Перший етап цього конкурсу у нашій школі стартував 9 листопада 2016 року, у День української писемності та мови, а 24 листопада на базі нашої школи пройшов міський етап конкурсу. За перемогу змагалися учні 3-11 класів.

Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але і те, як вони знають українські прислів’я та приказки, уміють творити і фантазувати.

Більше світлин конкурсу в Альбомі

Переглядів: 757 | Додав: Play_Boy | Теги: Міжнародний, талановиті учні, Конкурс, Література, Яцик, мова, культура | Рейтинг: 5.0/2