МО вчителів початкових класів
       25 лютого 2014 року пройшло чергове засідання вчителів початкових класів у формі кола ідей темою якого було "Використання ІКТ на уроках в початкових класах як засіб підвищення якості навчальних досягнень".
       Вчителі Каменєва Л.В. та Березенська С.І. познайомили з теоретичною частиною використання ІКТ в початковій школі. Марчук Н.В. познайомила з Листом Міністерства освіти і науки України №1/9-74 від 28.01.2014 року "Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів".
       Під час практичної частини вчитель Марчук Н.В. презентували методичне портфоліо.

Переглядів: 834 | Додав: Play_Boy | Теги: Лист МОНУ №1/9-74 від 28.01.2014 р., коло ідей, методичне портфоліо, використання ІКТ на уроках в початк | Рейтинг: 5.0/2