Мовна школа

Школа иностранных языков Cool School в Санкт-Петербурге на сайте бесплатных объявлений adengo.ru: бесплатные частные объявления,На базі нашої школи було створено мовну школу «Меридіан». Основна мета – створення іншомовного середовища, максимально наближеного до реальних ситуацій, вдосконалення учнями мовних навичок,  мовленнєвих умінь та розвиток соціокультурної компетенції.

Мовна школа «Меридіан» зустріла вихованців світлими та просторими ігровими кімнатами, зонами відпочинку.

Було організовано загони:

• «Amathing English» (англійська мова,  керівник Гуменюк О.П.);
  • «La France en images» (французька мова, керівник Бернадіна В.Ю.);
  • «Berliner Bar» (німецька мова, керівник Антонюк Б.В.);
  • «Поліглот» (російська мова, керівник Дудар Н.М.).

Протягом занять було проведено творчий майстер-клас «Art of the English – Speaking World», вікторина «What? Where? When?», інтерактиву гру  «Еnglish festival» та краезнавчі вікторини. Також  учні приймали участь у конкурсі-концерті «Eurosong 2015» та конкурс «живих» картин, у читацькому театрі  «В гостях у Мольєра» та конкурсі на найкращого читця віршів Шекспіра.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 606 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1