Мовна школа «Меридіан»

Шкільна літня мовна школа «Меридіан» працює у гімназії на кафедрі іноземної філології з метою створення умов для розвитку й самореалізації кожної особистості; формування покоління, здатного навчатися впродовж життя; підтримки і стимулювання інтелектуально й творчо обдарованих учнів; поліпшення їхньої культурологічної та мовної підготовки в рамках філологічного профілю, а також для розвитку ключових компетентностей учнів.

У межах роботи мовної школи «Меридіан» проводяться індивідуальні консультації, мовні конкурси, вікторини, засідання круглих столів, конференції. Учні створюють проекти  та портфоліо.

Переглядів: 552 | Додав: Play_Boy | Теги: Меридіан, мовні курси, Німецька, мовна школа, Польська, літня школа, кафедра іноземної філології, англійська, Французька | Рейтинг: 5.0/2