Мовна школа в дії

http://www.journeyetc.com/wp-content/uploads/2011/12/flags.jpgЗаняття  у мовній школі «Меридіан»  що працює при школі-гімназії, набирає обертів.  Загін «Поліглот» провів драматизацію п’єси  «12 місяців», де був розкритий творчий потенціал школярів. Вихованці загону «Amazing English» здійснили віртуальну екскурсію до британського музею,  географічну вікторину «The  USA» та завітав на хвилі радіоальманаху «Familiar and Unfamiliar Britain». Загін  «Berliner Bar» здійснив заочну подорож до визначних місць Німеччини. Учасники загону  «La France en images»  мали можливість завітати до поетичної вітальні та презентували ритмізовану казку «Jazz Chant Tale».

Серед учасників загонів було проведено кулінарне шоу «Страви народів світу», де кожен міг поділитися цікавими ідеями. Також  було проведено подорож у казковий світ « У світі фантазії» та рольову гру «American party».

Протягом занять проводились ігри на свіжому повітрі, де учні вправлялись з кмітливості та фізичної підготовки. Психологічною службою школи було проведено тренінг «Здорово бути здоровим», організовано зустріч з лікарем, де було доведено важливість здорового способу життя, завершенням чого стало створення проектів «Мій вибір – бути здоровим!».

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 651 | Додав: Play_Boy | Теги: кулінарне шоу, радіоальманах, мовна школа Меридіан, поліглот, Berliner Bar, La France en images, Amazing English, Jazz Chant Tale | Рейтинг: 5.0/1