Ніхто незабутий, ніщо незабуте…

У 2013 році Євромайдан в Україні почався 21 листопада, коли журналісти та небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності в знак протесту проти відмови уряду Миколи Азарова від підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Пізніше протести народу проти режиму Віктора Януковича були названі "Революцією Гідності".

В нашій школі з 17 по 22.11.2015 р. пройшли заходи присвячені Дню гідності та Свободи. В бібліотеці була організована тематична виставка «Україна – це територія гідності і свободи», був оформлений інформаційний стенд присвячений Героям Небесної сотні та воїнам української армії. Були проведені: конкурси малюнків та творів «Усе моє, що зветься Україна», бесіди, виховні заходи «Ми діти твої, Україно!», уроки мужності «Провісники гідності», диспути «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави». Було організовано в бібліотеці презентацію збірки віршів «Небесна сотня»; організовано перегляд документальних стрічок, які розкривали значення боротьби українців за громадянську та національну свободу. Учні 11-х класів зі своїми класними керівниками організували екскурсію у музей М.Островського на виставку «Борці за Україну».

Переглядів: 695 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2