Новорічні ранки розпочалися!

В Шепетівській школі-гімназії розпочалися святкові Новорічні ранки. Так, 24 грудня, відбулося Новорічне свято у 1-х класах (кл.кер. Бражук О.О. та Юріна О.А.) та 2-х класах (кл.кер. Броль Н.О. та Каменєва Л.П.). Діти співали новорічні пісні, водили хороводи навколо святкової ялинки, грали в цікаву гру "Заморожу", відгадували загадки, танцювали веселі й запальні танці і, звичайно, отримували смачні солодкі подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки та їх вірних помічників Домовика, Сніговика, Баби Яги та Кікімори. З вітальним словом до учнів, батьків і всіх присутніх звернулася директор школи Н.В.Качоровська, яка побажала всім міцного здоров'я, наснаги, успіхів у навчанні, а батькам терпіння у вихованні своїх дітей. Надія Василівна подякувала батькам за підтримку школи, тісну співпрацю, спонсорську допомогу для розвитку і виховання їх дітей.

Більше світлин свята в Альбомі

Переглядів: 884 | Додав: Play_Boy | Теги: 2016, новорічні пісні, свято, танці, гра Заморожу, новорічні ранки, Ялинка, Новий рік, хороводи, 2015 | Рейтинг: 5.0/3