Шановні учні та батьки!

З 27 січня 2022 року освітній процес в закладі буде організовано з використанням технологій дистанційного навчання за розкладом занять у синхронному та асинхронному режимах.

Відповідно до Положення про дистанційне навчання "не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу освіти, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)".

Шановні батьки, розраховуємо на ваше розуміння ситуації, у якій і вчитель і дитина вимушено знаходяться в умовах навчання дистанційно. Дистанційне навчання проходитиме з використанням платформ ZOOM, Google-meet, Google-classroom.

Дорогі учні, будьте відповідальними в організації дистанційного навчання!

На питання, які виникатимуть, учитель, класний керівник, адміністрація закладу зможуть надати відповідь у телефонному режимі 4-07-19 (приймальня), через електронну пошту shool-5@i.ua , вайбер-чати.

Будьте здорові, бережіть себе!

Директор школи  Надія Качоровська

Переглядів: 196 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1