Пам’ять Небесної Сотні

НЕБЕСНА СОТНЯ - ГЕРОЇ НЕЗБОРЕНІ,
НАЙКРАЩІ, НАЙВІДВАЖНІШІ СИНИ,

ЯСКРАВИМ СЯЙВОМ В НЕБІ ЗАСВІТИЛИСЬ,
ЩОБ ІНШІ МРІЯЛИ, ЛЮБИЛИ І ЖИЛИ…

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця.

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашій школі були проведені уроки пам'яті та години спілкування "Герої не вмирають", "Небесна Сотня: пам'ятаємо", "Вони - творці нової історії", учні мали змогу ознайомитись із інформаційними стендами та відвідати музей історії школи.

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної Сотні.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 168 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1