Пам’яті Андрея Шептицького

http://www.kompasinfo.com/wp-content/uploads/2015/07/%D1%88%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9.jpgУкраїна протягом 2015 року на державному рівні урочисто вшановує пам’ять Андрея Шептицького відповідно до Постанови Верховної Ради України від 17.06.2014 року №1330-VІІ “Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького”.

З цієї нагоди у шкільній бібліотеці була відкрита  виставка-персоналія  «До 150-річчя від дня народження Андрея Шептицького». Бібліотекар школи-гімназії Л.В.Сімашко з учнями 8-А класу (кл.кер. Гудкова Н.П.) провела урок-презентацію на тему «Видатні особи України», на якому учні мали змогу розширити свої знання про життєвий шлях митрополита Андрея Шептицького, його духовну, політичну, громадську, меценатську, культурну діяльність.

Урок мав за мету сприяти формуванню громадянських почуттів, свідомої, соціально активної позиції, патріотизму та розуміння значення кожного окремого вчинку для долі людини й держави, відродження та збереження пам’яті про борців за незалежність України.

Переглядів: 820 | Додав: Play_Boy | Теги: греко-католицька церква, пам'ять, митрополит, Постанова Верховної Ради, Андрій Шептицький | Рейтинг: 5.0/2