Подяка

Дякую, Тобі, я, Боже! АвивудияДирекція, рада, батьківський та шкільний парламенти  школи-гімназії щиро дякують учням, батькам, вчителям за участь у проведеній протягом січня-лютого 2015 року в акції «Підтримай армію! Допоможи воїнам АТО», в ході якої зібрано 10500 (десять тисяч п’ятсот) гривень, теплу білизну, шкарпетки, листівки, вітання.

1. Закуплено необхідні речі для воїнів (зарядний пристрій, бойлери, чайник) на суму 5000 (п’ять тисяч) гривень.
  2. Придбано білизну, шкарпетки, вологі серветки на суму 4500 (чотири тисячі п’ятсот) гривень. Все необхідне передано воїнам військової частини А-3730 (командир Андрійчук), що знаходяться в зоні АТО.
  3. Надано спонсорську допомогу на підтримку воїна АТО, випускника школи Чеханюка Б.Є., у вигляді чаю, шкарпеток, солодощів та коштів для придбання приладу нічного бачення в сумі 1000 (одна тисяча) гривень.  Допомога передана через маму військовослужбовця Чеханюк Л.В.

Н.В.Качоровська
Н.Ф.Біла

О.П.Сурник
Ю.Коцюбко