ПОДОРОЖ У ЧАРІВНИЙ СВІТ КАЗОК

Казочки знають всі діти на світі
Добре з казками на світі нам жити.

Нас розважають вони і навчають,
Завжди корисними казки бувають.

Усім відомо, що казка – це незвичайний і захопливий світ пригод. Казки навчають нас мудрості, чуйності, сміливості та доброти. І це продемонстрували 24 та 25 травня ще маленькі, але вже досвідчені учасники лялькового театру "Рукавичка".

24 травня юні театрали запросили учнів 1 класів школи-гімназії до подорожі у чарівний світ Казок. Мандрували школярі казками на новий лад "Замазура Колобок" та "Рукавичка із wi-fi". Актори майстерно зіграли свої ролі, а глядачі з великим задоволенням спостерігали за подіями у виставах. На заході також  гуртківці провели вікторину "У світі казок" та декламували вірші.

25 травня для майбутніх першокласників та їх батьків  діти  показали казку "Дзеркальце", герої якої навчали правильним моральним цінностям та дружбі.

Подорож у чарівний світ Казок пройшла в дружній і веселій атмосфері. А головне – на обличчях дітей були щирі посмішки!

Матеріал взято з Персонального сайту Наталії Олександрівни Іщук

Переглядів: 259 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2