Привітання з Днем Знань!

Шановні вчителі, батьки та учні!

Щиро вітаю всіх вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Це свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки, у школи та вузи.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти пізнання світу і себе, вчителів  надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваюся, що день знань стане початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. Упевнений, що зерна науки зростуть у молодих душах урожаєм мудрості і натхнення.

Шановні колеги! Бажаю вам здоров’я, наснаги, успіхів і здобутків у такій нелегкій і водночас такій важливій роботі!

Дорогі випускники! Цей навчальний рік стане останнім роком навчання в школі. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як найдорожчий подарунок долі, непідвладний плину часу образ ваших вчителів, які навчають кожного з вас  не лише основам наук, а й великої науки – життя.

Зі святом усіх вас – із Днем Знань. З початком нового 2012-2013 навчального року!

Переглядів: 1290 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/8