Пробне ЗНО 2014

22 та 29 березня 2014 року відбулося пробне тестування майбутніх абітурієнтів 2014 року. Випускники 2014 року шкіл міста та району мали змогу випробувати свої сили з української мови, фізики, хімії, англійської мови, німецької мови, біології, математики, історії України, географії, світової літератури на пункті пробного тестування №65, що працював на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія".
       Всього в пробному тестуванні взяли участь 434 учні. Явка учнів на тестування становила 98%, що свідчить про високий рівень відповідальності учнів. Тестування пройшло успішно відповідно до технологічних вимог. Порушень з боку абітурієнтів та персоналу пункту не зафіксовано. В організації та проведенні пробного тестування брала участь завідувач сектору ЗНО та моніторингу якості освіти управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської ради Н.Й. Бунечко.

Відповідальний за пункт пробного тестування
Н.В. Качоровська

Переглядів: 757 | Додав: Play_Boy | Теги: пробне тестування 2014, пункті пробного тестування №65 | Рейтинг: 5.0/3