Проект "Найкраща STEM-школа"

Шепетівська школа-гімназія приймає участь у проекті "Найкраща STEM-школа". Елементи "STEM" технології є невід’ємною частиною уроків інформатики. Під час таких уроків в центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно вирішити.

У всьому світі спостерігається дефіцит фахівців з технічних напрямків, попит на них росте дуже швидше. Саме тому, ми намагаємось заохочувати учнів до проєктів, які є завершеними інженерними рішеннями з обраної галузі.

Одним з цікавих STEM-кейсів є розробка АСК «Електронний реєстр» учнем 11 класу Троцом Дмитром під керівництвом наставника – вчительки інформатики Михальчук Ірини Ігорівни. Робота отримала високу оцінку на конкурсах «Екософт» та "INFOMATRIX", а учень цього року планує стати студентом престижного інженерного ВНЗ.

Щиро радіємо за нашого учня та його наставника!

Світлини в Альбомі

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEМ

Переглядів: 119 | Додав: Play_Boy | Теги: Найкраща STEM-школа, Екософт, stem_майстерня, infomatrix, STEM-кейсів, ДівчатаSTEМ | Рейтинг: 5.0/1