Психологічний тренінг у 2-Б класі "Я серед людей"
       06 лютого 2014 року відбувся психологічний тренінг для учнів 2-Б класу, який провела Кравчук О.В. - соціальний педагог закладу. Вправи тренінгу передбачали формування умінь та навичок спілкування дітей в оточенні. Цікаві вправи "Мікрофон", "Долонька", "Мої чесноти" допомогли учням продемонструвати найкращі свої риси, а також визначити вади з якими дуже важко порозумітися у спілкуванні з однолітками та дорослими. Енергізатори "Космічний політ", "Косиночка-пілоточка" допомагатимуть учням налаштовувати себе до гарного настрою, стримувати свої емоції, бути цікавим співрозмовником та слухачем, а саме головне вихованою, толерантною людиною.

Переглядів: 1302 | Додав: Play_Boy | Теги: Мої чесноти, косиночка-пілоточка, толерантною людиною, мікрофон, енергізатори, космічний політ, Долонька | Рейтинг: 5.0/2