Разом ми - сила

18 березня 2015 року в школу-гімназію завітали волонтери і попросили сплести маскувальні сітки для воїнів АТО на Сході України. В цей же день в закладі була оголошена акція "Допоможи воїну наблизити перемогу".

Акцію підхопили всі: вчителі, батьки, учні. Сітку плели всі разом і на перервах, і в позаурочний час. Керували процесом вчитель трудового навчання Сільвестр С.О., вчитель фізичної культури Шуляков О.Ю. Особливо активними були учні 9-Б, 10-Б, 11-Б класів.

Уже на 20 березня дві маскувальні сітки були готові і передані волонтерам. Адміністрація школи, батьківський комітет висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до цієї благородної справи.

Більше фотографій в Альбомі

Переглядів: 711 | Додав: Play_Boy | Теги: Схід України, військові події, Патріотизм, маскувальна сітка, війна, акція, АТО, Допомога, волонтери, перемога | Рейтинг: 5.0/2