Результати ІІ етапу МАН

Результат пошуку зображень за запитом "мала академія наук"17-18 лютого відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. В захисті приймало участь 5 учнів школи-гімназії. З перемогою повернулося 3 учнів.

ІІ місце - Чайка Катерина, учениця 11 класу, секція "Історія України" (вч. Курганська Л.В.).
ІІ місце - Коленчук Дар'я, учениця 10 класу, секція "Зоологія. Ботаніка" (вч. Гудкова Н.П.).
ІІ місце - Міщук Вікторія, учениця 10 класу, секція "Валеологія" (вч. Герасименко О.М., Гудкова Н.П.).

Вітаємо переможців. Бажаємо успіхів у подальших дослідженнях. Дякуємо за участ в ІІ етапі і переможцям І етапу Троцу Дмитру, учню 10 класу і Томашук Каріні, учениці 10 класу та їх вчителям Михальчук І.І., Мойсеєнко С.О., Герасименко О.М., Гудковій Н.П.

Ми віримо в Вас. Бажаємо перемог в наступних роках.

Адміністрація школи
Батьківський комітет