Результати олімпіад, конкурсів
       Завершився ІІІ етап олімпіад з базових навчальних дисциплін. Сьогодні можна проаналізувати результати.
       В міському етапі олімпіад взяли участь 50 учнів закладу, 46 з них вибороли призові місця:
          17 - перших місць
          17 - других місць
          12 - третіх місць.
17 учнів школи захищали честь школи та міста на обласних олімпіадах. Це Коцюбко Ю., 9-А клас (вч. Курганська Л.В.), Піддубна А., 10-Б клас (вч. Карнаух М.В.) з історії, Кирилюк Ю., 11-А клас (вч. Гук Л.Є.), Солодка Є., 10-А клас (вч. Пипич Н.В.), Кохан Є. 9-А клас (вч. Пипич Н.В.), Троц К., 8-А клас (вч. Коваль А.І.) з української мови, Шинкарьова О., 11 клас, Сема Р., 10-А клас, Дейнега Л., 9-А клас, Олійник В., 8-А клас (вч. Гудкова Н.П.) з біології, Кирилюк Ю., 11 клас, Бородуля М., 10-А клас (вч. Дудар Н.М.) з російської мови, Царик Д., 10-Б клас (вч. Гудкова Н.П.) з екології, Юрін О., 8-А клас, Дейнега Л., 9-А клас (вч. Корнієнко А.Е.) з хімії, Солодка Є., 10-А клас, Коцюбко Ю., 9-А клас (вч. Білан Н.А.) з англійської мови, де всі 100% здобули перемогу, посівши призові місця:
          4 учні вибороли перші місця
          7 учнів - посіли другі місця
          6 учнів - посіли треті місця.
       Учні школи Солодка Є., 10-А клас, Бородуля М., 10-А клас, Дейнега Л., 9-А клас, Царик Д., 10-Б клас братимуть участь у Всеукраїнських олімпіадах з базових навчальних дисциплін.
       Учні школи мають перемоги і на конкурсах знавців української мови ім. П. Яцика: 10 учнів були переможцями міського конкурсу, здобувши 3 перших місця, 5 других і 2 третіх місця. Учні закладу Коваленко Н., 5-А клас (вч. Риндич О.Г.), Слюсар С. 8-А клас (вч. Коваль А.І.), Богомолов О., 4-Б клас (вч. Каменєва Л.П.) брали участь в обласному конкурсі, де Богомолов О. посів І місце.
       У міському мовно-літературному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка від закладу брали участь 7 учнів, посівши 3 перших місця, 3 других місця, 1 - третє. Учні школи Романова А., 5-А клас (вч. Гук Л.Є.), Слюсар С, 8-А клас (вч. Коваль А.І.), Солодка Є., 10-А клас (вч. Пипич Н.В.) брали участь в обласному конкурсі, де Солодка Є. посіла І місце.
       Учні Пічугін В., 6-А клас (вч. Дячук М.В.), Балицька Я., 11 клас (вч. Михальчук І.І.), Антонова Д., 5-А клас, Гуменюк Д., 7-А клас (вч. Дячук М.В.) стали переможцями обласного конкурсу комп'ютерної графіки та анімації.
       В міському конкурсі-захисті наукових робіт учнів членів МАН взяли участь 15 учнів, 12 з них здобули перемогу, посiвши 5 перших місць, 3 других і 4 третіх місць. 4 учні закладу Коломієць Д., 10-А клас (вч. Гудкова Н.П.) секція "біологія людини", Сема Р., 10-А клас (вч. Гудкова Н.П.) секція "загальна біологія", Кукліновська К., 11 клас (вч. Гук Л.Є.) секція "фольклористика", Кирилюк Ю., 11 клас (вч. Коваль А.І., Гук Л.Є.) секція "журналістика" взяли участь в обласному конкурсі-захисті наукових робіт учнів членів МАН, де посіли 1 друге місце і два третіх місця. Все це свідчить про велику плеяду творчих та обдарованих учнів школи.
       Вітаю всіх переможців, учасників олімпіад, конкурсів. Бажаю здоров'я, успіхів, творчості, злагоди в родинах, благополуччя і здійснення всіх планів і надій.
       Дякую вчителям за творчу, кропітку працю задля формування успішної особистості, батькам за виховання дітей, підтримку школи, педагогів в справі виховання та навчання, тісну співпрацю з адміністрацією школи.
       Ми пишаємося Вами! Ви - найкращі!
Адміністрація школи-гімназії
Переглядів: 634 | Додав: Play_Boy | Теги: переможці, конкурс комп'ютерної графіки та ані, міський етап, обласний етап | Рейтинг: 5.0/2