Розширена нарада педагогічних працівників
       30 серпня 2013 року в залі музею ім. М. Островського відбулася розширена нарада педагогічних працівників міста.
       На нараді начальник управління освіти виконавчого комітету Шепетівської міської Л.І. Тихончук підвела підсумки розвитку освіти міста у 2012-2013 навчальному році та пріоритетні завдання на 2013-2014 навчальний рік.
       На нараді були нагороджені кращі педагоги міста. Серед них наші колеги
Корнієнко А.Е., вчитель хімії;
Коваль А.І., вчитель української мови та літератури;
Гук Л.Є., вчитель української мови та літератури;
Касянчук В.І., вчитель української мови та літератури;
Гудкова Н.П., вчитель біології;
Стойко О.А., вчитель географії;
Голощук М.І., вчитель трудового навчання;
Білан Н.А., вчитель іноземної мови;
Молявчик Ю.Й., вчитель математики;
Пипич Н.В., вчитель української мови та літератури;
Дудар Н.М., вчитель російської мови та світової літератури;
Карнаух М.В., вчитель історії;
Курганська Л.В., вчитель історії.
       Вітаємо колег, бажаємо їм здоров'я, успіхів в 2013-2014 навчальному році.
       Приємно, що в колектив вливаються молоді колеги Бондар Тетяна Володимирівна, вчитель німецької та англійської мови, Сільвестр Сергій Олегович, вчитель трудового навчання, креслення, Кравчук Юлія Сергіївна, вчитель-координатор.
       В обговоренні доповіді начальника управління освіти взяла участь вчитель іноземної мови, вчитель вищої категорії, вчитель методист нашої школи Білан Н.А., яка підняла проблему "Особливості вивчення іноземних мов в умовах сучасної школи" і поділилась власним досвідом з даного питання.

Переглядів: 918 | Додав: Play_Boy | Теги: нарада, музей ім.М.Островського | Рейтинг: 5.0/2