Семінар-практикум
      28 лютого 2012 року відбулося засідання семінару-практикуму з проблеми "Причини неуспішності учнів та шляхи їх подолання", яке провела чудовий педагог, вчитель І категорії Касянчук В.І.
      Темою засідання було обрано: "Сучасний урок - спільна творчість вчителя й учнів". Під час виступів вчителів Цаплі Т.В., Годованої І.І., Бернадіної В.Ю. та Омелянчука С.В. розглядались наступні питання:
1. Урок - ключовий елемент навчання та виховання. Від кого і чого залежить ефективність уроку?
2. Мотивація навчальної діяльності учнів.
3. Нетрадиційні уроки: чи дають вони кращі результати.
      В ході заняття були використанні мультимедійні засоби навчання та різноманітні інтерактивні форми роботи ("Мікрофон", "Обери позицію", "Робота в групах"). Одним таким методом Валентина Іванівна вирішила провести практичну частину. В результаті роботи в групах вчителі спроектували їхню модель уроку.
Переглядів: 1162 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1
2 Jassi • 00:36, 04.05.2012
I never thought I would find such an everyday topic so etnrhlaling!
1 dyrektor • 10:11, 29.02.2012
Молодці!!!! Дуже гарно пройшов семінар!!!!Думаю ,що він буде корисним молодим колегам!!!!