Шевченківські дні

У школі-гімназії відбувся Шевченківський тиждень, який тривав з 10 до 12 березня.

10 березня - День поезії.

Протягом дня проходило мікрофонне листування "Чи знаю я Шевченка", в якому брали участь учні 5-11 класів. Учні долучились до поетичної вітальні. Учнями 5-9 класів був переглянутий відеоролик "Заочна мандрівка "Шевченко і світ". Для старших класів була проведена віртуальна екскурсія "Ім'я Шевченка на карті України".

11 березня - День музики.

Протягом цього дня на перервах звучали поезії Шевченка, покладені на музику. Був проведений флешмоб учнів 4 та 7 класів. Написані учнями 5-11 класів тематичні диктанти.

12 березня - День мистецтва і кіно.

Учні 9-х класів переглядали і обговорювали фільм "Наймичка" Т.Г.Шевченка. У школі проводилась персональна виставка картин учнів школи-гімназії: Конончука Богдана, Слюсар Софії, Каялайнєн Мар'яни, Бродяк Аміни, Рудюк Діани. Також був конкурс учнівських проектів. Діти малювали ілюстрації до творів Шевченка, складали вірші. Був продемонстрований відеоролик "Мистецька спадщина Шевченка".

Переглядів: 612 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/2