Школа кадрового резерву

Результат пошуку зображень за запитом "кадровий резерв"24 листопада 2016 року в Шепетівській школі-гімназії відбулося засідання Школи кадрового резерву. Куратор школи, спеціаліст І категорії управління освіти Лихобаба О.В. привітала учасників і побажала успіхів в роботі. Учасники Школи обговорювали питання "Принципи управління сучасною школою". Досвідом роботи з даного питання поділилася директор школи-гімназії, керівник Школи кадрового резерву Качоровська Н.В.

Учасники засідання презентували досвід роботи своїх шкіл, обговорювали ноу-хау з даного питання, зокрема "Хмарні технології в управлінській діяльності".

В роботі Школи кадрового резерву взяли участь психолог школи Путіліс В.В., соціальний педагог Кравчук О.В., які успішно провели хвилинки релаксації, тренінги, що сприяли успішній роботі всіх членів Школи кадрового резерву.

Більше світлин засідання Школи кадрового резерву в Альбомі

Переглядів: 683 | Додав: Play_Boy | Теги: обдарованість, управління, досвід, Школа кадрового резерву, управлінська діяльність, тренінг, засідання, хмарні технології, сучасна школа, Релаксація | Рейтинг: 5.0/2