Школа майбутнього першокласника
Шановні батьки!
Вашій дитині — п’ять-шість років.
Це саме той період життя, коли кожний з вас відчуває гостру необхідність підготувати дитину до школи. Ви розпочинаєте пошук i знаходите або репетитора, або садочок, або курси.
Наша Школа Майбутнього Першокласника працює для батьків i дошкільнят, які бажали б стати унікальними, успішними людьми-лідерами. Ви часом не з цієї категopii людей?

Десятирічний досвід роботи Школи Майбутнього Першокласника свідчить про те, що для батьків підготовка дитини до школи є насущною, ключовою проблемою, оскільки саме Ви часто не маєте часу, терпіння, спеціальних знань аби систематично займатися з сином або донькою.
Тому не дивно, що більшість малят вступає до першого класу частково або повністю неготовою до шкільного життя: діти не вміють усвідомлено читати, не володіють навичками математичних обчислень, логічних міркувань, зв’язного висловлювання думок, i взагалі, досить слабко готові психологічно.
Все це є наслідком того, що тільки одна десята частина батьків займається питаннями підготовки дитини до школи.
Ми, педагоги Школи Майбутнього Першокласника, розуміємо, що система освіти в нашій кpaїні створює труднощі для батьків. Саме через це ми пропонуємо звернутися до нас — в Школу Майбутнього Першокласника.
Наша мета — задавати нові високі стандарти якості освіти i проектувати успіх в подальшому навчанні Вашої дитини. Ми пропонуємо високу техніку читання, правильну постановку руки до письма, вміння розв’язувати математичні задачі, зв’язно передавати власну думку.
Викладачі навчать дошкільнят логічно мислити, допоможуть здобути навички навчальної діяльності.
Ми впевнені, що кожна дитина — унікальна особистість, здатна засвоїти знання, їx усвідомити i досягти yспiхy в житті.
Ми гарантуємо, що результати Вас приємно здивують.

Чекаємо Вас 02 лютого 2013 року о 10.00 на перше заняття.

Керівник Школи майбутнього першокласника
Наталія Василівна Марчук

Переглядів: 1128 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1
2 nadia • 13:32, 30.01.2013
01.02.2013року на 10-00 в приміщення основноі школи.
3 Play_Boy • 13:47, 30.01.2013
02.02. на 10.00
1 liliya • 10:14, 30.01.2013
А на яку годину приходити?