Школа професійної адаптації
Нема жахливішої роботи, ніж учительська.
Нема виснажливішої роботи від учительської,
Де нерви паляться, мов хмиз сухий,
Де серце рветься в клекоті і чаді.
Але нема щасливішої долі, коли Людина з Твої рук, Учителю,
Іде у світ - на краплю світ людніє.

З таких слів 23 січня розпочалося чергове засідання школи професійної адапації з теми "Розвиток творчих здібностей учнів як передумова їхнього успішного навчання". З висвітлення питань з даної теми виступили учасники групи: Стойко О.А. - психолого-педагогічний аналіз сучасного стану дослідження з проблеми розвитку творчих здібностей учнів, а також розкрила поняття творчості; Цапля Т.В. - мотиви та процес творчості; Голощук М.І. - методи і прийоми роботи з учнями для розвитку творчих здібностей.
       Практична частина включала створення карти-плану шляхів розвитку творчих здібностей школярів.

Переглядів: 1147 | Додав: Play_Boy | Теги: клекоті, розвиток творчих здібностей, школа професійної адаптації, учительська, хмиз | Рейтинг: 5.0/2
2 Play_Boy • 21:24, 12.11.2014
Наші вчителі не просто креативні, а й дуже прогресивні і показують гарні результати, навіть при шкільних заходах
1 Кетрін • 15:56, 24.01.2014