Швидше! Вище! Сильніше!

З 14 вересня по 18 вересня у нашій школі пройшов Олімпійський тиждень.

Протягом усього тижня учні змагалися між собою у спритності та витривалості. Старшокласники випробували свої сили у перетягуванні каната, футболі та інших спортивних змаганнях та естафетах. Для менших учнів був проведений конкурс малюнків на асфальті.

Тиждень порадував нас теплою погодою, тому усі заходи відбувалися на свіжому повітрі. Також у школі була організована виставка малюнків на спортивну тематику. Діти із задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в змаганнях та отримали заряд позитивних емоцій. Займайтесь спортом та будьте здорові!

Більше світлин заходів в Альбомі

Переглядів: 188 | Додав: Play_Boy | Теги: Змагання, перетягування канату, ФУТБОЛ, витривалість, Олімпійський тиждень, малюнок на асфальті | Рейтинг: 4.3/3