Сила нескорених

http://efiop.net/wp-content/uploads/regiony-region-ua_010-302x251.jpg«Сила нескорених» - cаме під таким гаслом українці вперше відзначали свято Дня захисника України. Покрова Пресвятої Богородиці ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Свято встановлено 14 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

В нашому закладі пройшов тиждень, присвячений Дню Захисника України. У вестибулі школи було оформлено інформаційний стенд «З відданістю Україні в серці»; в бібліотеці розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Сторінками славетної  історії»; юні художники презентували виставку учнівських малюнків та плакатів «Героя слава!»; в музеї історії школи відбулася презентація «Ніхто, крім нас!». Також протягом тижня було проведено багато заходів:

• Вікторина «Ми майбутні захисники України»
  • Конкур-естафета «Маленькі козачата»
  • Гра «Нумо, хлопці»
  • Спортивні змагання «Нащадки козаків»
  • Віртуальна подорож «Слідами козацької слави»
  • Усний журнал «Слідами козацької слави»
  • Конкурс «Я майбутній захисник»
  • Урок-реквієм «Українські звитяжці»
  • Екскурсія в музей історії школи «Історії героїв АТО: «Ми боремося за українську землю»
  • Віртуальна екскурсія «Наша слава козацька не вмре не поляже»
  • Екскурсія в музей «Стежина, яка не заросте»