Сніжинка в історії

В рамках тижня STEM-освіти учні 8-Б класу разом з вчителем історії Курганською Л.В. провели історичну мандрівку результатом якої стало створення STEM-проєкту «Сніжинка в історії».

Учні із задоволенням працювали в групах, де вивчали цікаві біографічні дані першовідкривачів-дослідників сніжинок, досліджували хронологію подій, відвідали віртуальний музей сніжинок в Японії.

В результаті було створено спільний проєкт, де були розміщені фотоматеріали, зображення, творчі роботи учнів.

Це сприяло формуванню і розвитку хронологічної, аксіологічної, соціальної компетенцій, розумінню важливості наукових відкриттів.

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEM

Світлини в Альбомі

Переглядів: 312 | Додав: Play_Boy | Теги: ДівчатаSTEM, STEM-освіти, Сніжинка в історії, STEM-проєкту, stem_майстерня | Рейтинг: 5.0/1