Спільне засідання
       15 лютого у закладі відбулося спільне засідання загальношкілного батьківського комітету та ради школи. В ході засідання були розглянуті актуальні питання «Підліток і соціум: проблеми, конфлікти, наслідки», «Небезпеки сучасних технологій: що треба знати, щоб вберегти своїх дітей», «Комп’ютер і діти: аналіз ситуацій». Під час практичної частини батьки взяли участь у ситуативній грі «Один  день з життя Маші» та практикумі «Сучасний підліток». Соціально-психологічна служба закладу презентувала буклети та пам’ятки «Основи безпеки в інтернеті для підлітків», «Порадник для розумних батьків».

Переглядів: 799 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1
1 nadia • 12:35, 18.02.2013
Молоці!!!!!Наші батьки-найкращі!!!!!Дякую всім за активну участь в житті школи !!!!!Разом ми створимо умови для навчання та виховання наших дітей ще кращі!!!