Спільне засідання батьківського комітету та ради закладу

15 жовтня в закладі відбулося спільне засідання батьківського комітету школи (голова Сурник О.П.) та ради навчального закладу (голова Біла Н.Ф.).

Присутні заслухали звіт заступника голови батьківського комітету Антончик О.В. про роботу батьківського комітету в 2014-2015 навчальному році, звіти голів комісій Зайцевої О.В. (комісія всеобучу та навчально-виховної роботи), Веремійчук С.В. (комісія сприяння сім'ї та школі), Слюсар О.М. (комісія культурно-масової роботи), обрали головою батьківського комітету на 2015-2016 навчальний рік Сурника О.П.

На засідання було розглянуто ряд питань: про фонд розвитку школи, організацію періодичних видань на 2016 рік, створення комісії з питань контролю за організацією харчування учнів, використанням коштів фонду.

До батьківського комітету з словами подяки за підтримку закладу, розуміння проблем звернулася директор Качоровська Н.В., президент школи Коцюбко Юлія, бібліотекар Сімашко Л.В.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 601 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/3