STEM-урок біології у 8-Б класі

"Передати інформацію - це не навчання. Насамперед треба намагатися довести до того, щоб кожний сам думав та робив усе сам" (Картер Вудсон)

Саме ці слова стали епіграфом до STEM-уроку біології у 8-Б класі, який провела Сімашко Л.В. Застосування STEM-технологій під час вивчення організму людини сприяє розвитку в учнів та учениць навичок критичного мислення та пізнавальних інтересів, спонукає виявляти уяву та творчість, вміння швидко аналізувати ситуацію. В подальшому це створить основу для успішної самореалізації особистості, екологічну грамотність і здорове життя, компетентність в природничих науках.

Світлини в Альбомі

#stem_майстерня
#ДівчатаSTEM

Переглядів: 156 | Додав: Play_Boy | Теги: stem_майстерня, ДівчатаSTEM, STEM-урок біології | Рейтинг: 5.0/1