STEM-захід з інформатики

Одним із найефективніших способів впровадження інформаційних технологій в освітньому процесі є графічне моделювання процесів та явищ засобами графічного редактора.

Це забезпечує активне сприйняття нового навчального матеріалу, підвищує наочність його подання та сприяє міцному засвоєнню учнями теоретичних основ матеріалу, що вивчається, а також дозволяє організувати нові, нетрадиційні форми навчальної діяльності, широко використовувати методи активного, діяльнісного навчання в організації творчої роботи учнів.

В якості інтегрованого творчого завдання в 11-А класі під час вивчення теми: «Анімація в растровому графічному редакторі» запропоновано дослідити поведінку СНІЖИНКИ та створити анімаційну модель.

Світлини в Альбомі

Переглядів: 107 | Додав: Play_Boy | Теги: сніжинка, ДівчатаSTEM, stem_майстерня, Шепетівська_школа_гімназія | Рейтинг: 5.0/1