Суботник

11 квітня 2019 року в Шепетівській школі-гімназії відбувся загальношкільний суботник в рамках міської акції "За чисте довкілля". Працювали спільно батьки, вчителі, учні. Прибрали три стихійних звалища, очистили від сміття прилеглу територію, поремонтували та пофарбували дитячі та спортині майданчики. Щиро дякуємо батькам 1-3 класів Єзерській І.І., Попадюк Л.П., Семенюк Н.В., Семенюк В.В., Талімончук Ю.В., Гук С.В., Тихонюк А.М., Скоробогатому Г.В., Лютовському Ю.А., Клопову А.Ю., Михальчук Т.М., Харчук О.С., Савчук А., Полюшкевич Л.М., Галушко Н.М. за допомогу і участь в акції.

Від імені всіх батьків дякуємо директору ШРЕП Шайнозі Ю.М. за надану домогу у виділенні техніки для вивезення сміття.

Більше світлин в Альбомі

Переглядів: 461 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1