Сузір'я знайомств

30 жовтня у перших класах пройшло свято «Сузір’я знайомств». Вчителі розпочали його красивою легендою, що, коли народжується дитина Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитини ангела-охоронця. Уві сні ангел цілує дитя тричі: в чоло – аби воно зростало розумним, в личко, щоб було красивим, та в груди – аби здоров’я, любов, доброта вселилися в його тіло, серце та душу.
     Після казки про сонце і місяць кожен учень першого класу, маленька зірочка, знайомив присутніх на святі зі своїми вподобаннями, здібностями. Всі виступи відзначалися оригінальністю, творчістю. Діти грали
в ігри, відгадували казкових героїв. Вчителі висловили думку, що ці маленькі зірочки засвітяться ще яскравіше, а головне – стануть гарними людьми.
     Закінчилося свято девізом (що промовляли учні):
Світить завжди, світить усюди!
Завжди, щоби раділи люди.
І мрію я про щастя й успіх...
Я буду ясним сонечком для всіх!

Присутні отримали масу задоволення, а маленькі зірочки – солодкі медальки.

Більше світлин світа в Альбомі

Переглядів: 785 | Додав: Play_Boy | Теги: бог, ангел-охоронець, свято, оригінальність, Творчість, сузір’я знайомств, легенда, Знайомство, ангел, Ігри | Рейтинг: 5.0/2
2 Play_Boy • 21:17, 12.11.2014
Дякуємо батькам за гарну підготовку своїх дітей!!!
1 Nadia • 06:17, 11.11.2014
Молодці!!!!