Свято квітів

Складання квіткових композицій – це дуже цікава та приємна форма мистецтва, яка має безліч переваг. Вже стало гарною традицією школи щороку проводити свято квітів "Барви рідного краю".

Сьогодні виставка квітів пройшла під гаслом "Осінь в розмаїтті квітів". Класні колективи, створюючи свої композиції із чудових осінніх квітів, вкладали в роботи максимум душі, натхнення, фантазії. Головною ідеєю конкурсу є бажання мовою квітів, акцентувати увагу на необхідності зміцнення духу українського народу, його єдності та національної свідомості. Кожна композиція була найкращою по-своєму. І кожна робота стала переможною.

Діти показали свої творчі здібності та вміння, майстерність та фантазію, оригінальність та творчий потенціал у номінаціях "Творчість" (Осінній кошик - 5-А клас, Осіння симфонія літа - 10-А клас, Таємничий кошик - 6-Б клас, Господиня осінь - 8-А клас, Планета Земля - 4-А клас), "Оригінальність" (Осінні фантазії - 4-Б клас, Осінні мешканці у гостях у стінах школи - 6-А клас, Осіння казка - 7-Б клас, Човен у доросле життя - 11 клас, Осіння палітра - 9-А клас, Осіння колискова - 7-А клас, Осінній корабель мрій - 4-А клас), "Відповідає темі" (Ліс у долоні - 4-А клас, Охоронець золотих скарбів - 4-А клас, Осінній гербарій - 10-Б клас, Осінній кошик - 9-Б клас, Осінні Карпати - 5-Б клас, Осінні мотиви - 8-А клас). Найактивнішими стали учні 4-А класу, які представили на виставку 3 композиції.

Але головним є те, що кожен спробував себе у ролі майстра, художника, митця і, як стверджують японці, - "побачив в буденному красиве". Щиро дякуємо і нашим батькам за допомогу, розуміння та творчість.

Більше світлин композицій в Альбомі

Переглядів: 583 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1