Свято Миколая
       19 грудня на базі філіалу школи-гімназії відбулося Свято Миколая. Було багато гостей: батьки та учні 3-А, 2-Б і 2-А класів.
       Пісні, танці і вірші лунали протягом всього свята. Вражали своєю грою янголята та розбишаки, які продемонстрували всім присутнім свої вміння грати на музичних інструментах. Спочатку дівчатка-янголятка зіграли музичну композицію на домбрі та піаніно, а хлопчик-розбишака вразив своєю грою теж на піаніно.
       Дітям розповіли про життя Святого Миколая, його добрі вчинки. Учні отримали від Миколая подарунки. Усю цю казку створили для дітей учні 3-Б класу (кл.кер. Юріна Олена Анатоліївна). Всі присутні були враженні побаченим дійством і залишися з позитивними враженнями.

Переглядів: 788 | Додав: Play_Boy | Теги: дійство, свято Миколая, казка, розбишаки, подарунки, янголята | Рейтинг: 5.0/2
2 Nadia • 19:28, 19.12.2013
Які прекрасні діти в школі-гімназіі!!!!А батьки просто - супер!!!! Щиро дякую Вам за співпрацю з вчителями!!!!!
1 Nadia • 19:21, 19.12.2013
Молодці!!!!Свято вдалося!!!!Я дуже задоволена вами!!!