Свято "Останній дзвоник 2012"
      25 травня відбулося
Свято останнього дзвоника.
      Цю подію завжди радісно зустрічають учні, адже незабаром – літні канікули, які триватимуть близько трьох місяців. Але не всі вони повернуться за шкільні парти, адже для випускників та деяких 9-класників це останній шкільний дзвінок у їхньому житті.
      З вітальним словом виступила заступник міського голови Зайцева Т.Г., яка вручила грамоти та премії міського голови С.А. Антонюка учням школи, які здобули перемоги на обласних та Всеукраїнських рівнях; заступник начальника міського управління освіти Музика Т.В., яка теж вручила грамоти міського управління освіти кращим учням 2012 року; голова Хмельницького регіонального благодійного фонду «Зміцнення громад» Василик Т.П., яка вручила від ім. народного депутата Сергія Буряка сертифікат на новий мультимедійний клас.
      Після вітання та напутніх слів учням школи директор школи Н.В. Качоровська нагородила Почесними грамотами найкращих учнів за їхні високі досягнення в міських, обласних предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, мистецьких конкурсах.

На завершення святкового дійства традиційно звучав останній дзвінок.

Переглядів: 1990 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1