Тиждень етики

Виховання культури поведінки учня є невід’ємною складовою розвитку особистості дитини. Морально-етичне виховання в школі здійснюється в процесі безпосередньої участі учнів у виховних заходах, як класних, так і позакласних шкільних.

З 06 по 10 березня у школі-гімназії проходив тиждень етики та родинного виховання.

Тиждень розпочався з виставки малюнків  «Моя родина» та анкетування учнів  старших класів « Моя сім’я» .

У вівторок була розгорнута  книжкова презентація «Дім без книги, як хата без вікон» та презентація психолога (буклети «Паросток надії», «Як зберегти здоров’я дитини», «Про що потрібно говорити з дітьми», «Як навчити дитину  сказати «НІ!», рекомендації та поради «Секрети виховання» Правова абетка для батьків»).

Середа розпочалась з Єдиного Дня Інформування  «Родина. Рід. Україна – поняття єдині».

В четвер соціальним педагогом Кравчук О.В.  дня була презентована виставка «Герб моєї родини» та  був проведений позакласний захід для учнів 5-6 класів «Від людини йде життя родини».

В п'ятницю класними керівниками було проведено години спілкування «Повага – ниточка, що з’єднує  покоління».

Більше світлин з тижня в Альбомі

Переглядів: 804 | Додав: Play_Boy | Рейтинг: 5.0/1