Тиждень математики, фізики, інформатики

Чи можна уявити своє життя без математики, фізики, інформатики? Звичайно ж ні!  Тому з 29 січня по 2 лютого в школі-гімназії з метою стимулювання інтересу до вивчення предметів фізико-математичного напряму, інформаційних технологій було проведено тиждень математики, фізики, інформатики. Протягом тижня були проведені цікаві і пізнавальні заходи. Учні дізналися цікаві факти про математику, брали участь в розгадуванні ребусів «Інформатика в ребусах». На уроках інформатики учні 2-6 класів створювали графічні зображення «Мій робот» в програмах Paint і Python, розгадували математичні задачі. Учні 11-А класу презентували свої мініпроєкти «Цікаві факти» з життя відомих учених. Змістовно пройшов інтелектуально-інформаційний батл «Безпечний інтернет». Під час математичної подорожі «Пі – число, що керує світом» діти дізналися, як за допомогою числа пі можна створювати картини, як «звучить» число пі. Учні 6-Б класу на уроці математики виготовляли з підручних матеріалів машинки, а потім провели змагання, визначивши, у якої швидкість більше. Учні 11-В класу на уроці фізики досліджували оптичну ілюзію – створювали пристрій спостереження ілюзії руху – зоотроп. Наприкінці тижня змагалися 5-Б і 11-Б класи в інтелектуальній грі «Чи розумніший ти за п’ятикласника?»

Переглядів: 72 | Додав: Fizik | Рейтинг: 5.0/2